[INFO] NIE POLECM !! Warszawa,LPG SERWIS Wrocławska 4

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • maciek0021
    Classic
    • 2013
    • 1

    [INFO] NIE POLECM !! Warszawa,LPG SERWIS Wrocławska 4

    Widzę że nowe TIPO to po prostu będzie hit dla wielu Polaków.
    Jak wiadomo, super bogaci nie jesteśmy i często nowy samochód z salonu dla wielu "Kowalskich" to duży wydatek a i w większości wypadków kredyt na lata.
    W związku z tym na 2 lata (jak większość leasingowców) samochodu nie kupuje tylko na 10->.
    I tu myślę że będzie to HIT.
    Niska cena, prosty silnik, sprawdzone rozwiązania, bez turbin, dwumas, bezpośrednich wtrysków.
    Oczywiście formuła to nie będzie ale normalny pojazd dla Kowalskiego aby potrurlać sie po mieście czy spod miasta do pracy, wyskoczyć w weekend na działkę i z 2 razy na urlop w roku. Nikt tu 8s do setki nie będzie wymagał a raczej bezawaryjności (to wyjdzie w praniu).
    Jeżeli będzie dobrze zabezpieczone antykorozyjnie to ten Kowalski będzie zadowolony w tym 10tym roku użytkowania a nie patrzył jak mu ruda chrupie....
    Oczywiście nie będzie w tym bajerów i ciekawostek ale większości klima + radio + elektryczne szyby wystarcza. Elektryczne szyby dla mnie przestały mieć znaczenie od czasu gdy w samochodzie mam klimę - jedyne zastosowanie to bramka na autostradzie, okienko do płacenia na stacji typu Auchan, pobranie biletu lotniskowego i ewentualnie McDrive. Ewentualnie jest zaletą że można takiego elektryka zablokować z tyłu aby dzieciak korbką nie otwierał ;-)

    No i najwżniejsze - będzie wersja kombi za sensowną kasę - w końcu na tą działkę w wekened trzeba sie z dzieciakami zapakować i czasami jakąś choinę zawieźć ;-)

    Aaaaaaaaa.. i co ważne - prosty silnik.... dla wielu zaleta bo z definicji chcą LPG (FIAT proponuje instalację "fabryczną"? )

    Natomiast piszecie że przydział na PL był tylko 1500 szt. i szybko się sprzedało? No to sygnał dla FIATa że może podnosić ceny

    Znajomy oglądał sedana i ..... czeka na kombi - żeby się tylko nie skończyły za szybko ;-)))

    Ciekaw jestem jak to wpłynie na sprzedaż/ceny FABII/RAPIDA (pomijając zalety uturbionych silników).
    maciek0021
  • roob
    Classic
    • 2011
    • 4

    #2
    [INFO] NIE POLECM !! Warszawa,LPG SERWIS Wrocławska 4

    Warszawa,LPG SERWIS Wrocławska 4.
    Omijajcie z daleka jeżeli autko Wam miłe.

    Komentarz

    • sesik
      RS
      • 2006
      • 2165

      #3
      A może by tak coś więcej napisać ?
      Best ET = 13.666
      Skrome 2.0 tdi ~280KM/500Nm
      PerfectService by DGW

      http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=1233872
      http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1oson/

      Komentarz

      Pracuję...